Chainlink, Avalanche, The Graph Fiyat Analizi: 16 Mart Çarşamba

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analizlerde Chainlink, 13.4 $ seviyesinin üzerine geri döndü, ancak LINK için 13 $ alanında güçlü alıcıların olmadığı ortaya çıktı. Bu, son saatlerde yükselişe geçmesine rağmen, Chainlink için uzun vadeli eğilimin düşüş eğiliminde olduğunu gösterdi. Avalanche, alçalan bir kanaldan çıkmaya çalışırken, The Graph 0,45 dolardan yeni yerel zirveler kaydetti.

Chainlink (LINK) Analiz

Chainlink, Avalanche, The Graph Fiyat Analizi: 16 Mart Çarşamba 4

13.4 $, LINK’in daha önce 19 Temmuz 2021’de test ettiği bir seviyeyi temsil ediyor. Bu seviye aynı zamanda LINK’in son on ayda işlem gördüğü bir aralığın en düşük seviyesiydi. Bununla birlikte, son üç hafta, LINK boğalarının 13.4 $ seviyesinde tutunmak için mücadele ettiğini gördü.

Son saatlerde, fiyat bir kez daha 13.4 doları aşarak 13.87 dolardan işlem gördü. 14,2 $ alanı bir arz alanını temsil eder. Güneyde, 13.4 – 13.5 $ alanı bir miktar talep görebilir. Ancak, OBV daha düşük zirveler oluşturuyordu – açık bir tutarlı talep eksikliği. RSI güçlü bir yükseliş momentumu gösterdi ve LINK testini bir kez daha 14.2 dolar görebilir.

Avalanche (AVAX) Analiz

analizChainlink, Avalanche, The Graph Fiyat Analizi: 16 Mart Çarşamba 5

AVAX, azalan bir kanalda (sarı) işlem görüyordu. Orta aralık (noktalı beyaz) fiyata destek verdi ve son birkaç saat içinde bir sıçrama gördü. Müthiş Osilatör, bir miktar yükseliş momentumunu belirtmek için sıfır çizgisinin üzerine tırmandı. CVD, fiyat 72 doları test etmek için 66,1 dolardan düşük seviyelerden tırmanırken son saatlerde güçlü bir satın alma baskısı gösterdi.

71$ seviyesini ve kanalın en yüksek seviyelerini aşmak ve destek olarak kanalın üst sınırının yeniden test edilmesi, kısa vadeli bir satın alma fırsatı sunabilir.

The Graph (GRT) Analiz

analizChainlink, Avalanche, The Graph Fiyat Analizi: 16 Mart Çarşamba 6

Şubat ayının sonundan itibaren GRT, yatay olarak ve 0,315 ile 0,393 dolar arasında işlem görüyor. Son zamanlarda, GRT çok sayıda alıcı gördü ve fiyat, en düşük aralıklardan en yüksek aralığın üzerine çıkmak için fırladı. Yazının yayınlandığı sırada, fiyat 0,42 $ seviyesini bir kez daha destek olarak yeniden test etmek için 0,45 $ yerel zirvelerinden geri çekildi.

0,39 ABD Dolarına daha derin bir geri çekilme göz ardı edilemez, bu nedenle 0,39 ABD Doları ve 0,42 ABD Doları seviyeleri uzun bir pozisyon oluşturmak için kullanılabilir. Kuzeyde 0,45 dolar, 0,48 dolar ve 0,53 dolar seviyeleri direnç seviyelerini temsil ediyor. CDV, GRT rallisinin arkasında yüksek satın alma baskısı gösterirken, AO da güçlü bir yükseliş momentumu gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen Telegram, Instagram, Twitter hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.Post Views:
41

Haber Kaynağı www.kriptoparapiyasa.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
_z_ld_m
Üzüldüm
0
sinirlendim
Sinirlendim
0
hastaland_m
Hastalandım
0
fikrim_geldi
Fikrim Geldi
Chainlink, Avalanche, The Graph Fiyat Analizi: 16 Mart Çarşamba
Sorumluluk Reddi Beyanı:

KriptoPara24.com web portalında yer alan hiçbir haber öneri veya tavsiye niteliğinde değildir. Doğacak anlaşmazlıklardan KriptoPara24.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kripto Para 24 - Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!