BitMaxta Ön Satışa Çıkacak Olan Oxygen(OXY) Coin Nedir? – 2021-03-08 01:40:27

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yazımda size bitmaxta ön satışa çıkacak olan oxy coin hakkında bilgi vermek istiyorum öncelikle şunu belirtmeliyim ki ön satışa katılabilmeniz için 11 mart tarihinden önceki son 10 günde en az 30.000 USD hacim oluşturmuş olmanız gerek.

Ön satış Tarihi: 11 Mart 09.00

Ön Satış Fiyatı: 0.01$

BİTMAX KAYIT

Wall Streetkantitatif ticaret gazileri tarafından inşa edilen endüstri lideri bir dijital varlık ticaret platformu olan BitMax.io (BTMX.com), platform kullanıcıları için açık artırmayı kolaylaştıran Oxygen belirtecinin (OXY) ortak birincil listesini duyurdu. Açık artırma Bitmax’ta 11 Mart TSİ 09.00’da başlayacak ve liste 11 Mart TSİ 09.00’da yayınlanacak.

Oksijen Protokolü , Serum DEX ve ekosistem üzerine inşa edilmiş, hızlı Solana halka açık blok zincirinde çalışan ve Maps.me 2.0’ın devasa kullanıcı tabanı tarafından başlatılan zincir içi, merkezi olmayan, gözetim dışı birincil aracı kurumdur. Oksijen, tipik olarak yatırım bankalarının bir parçası olan ve onları herkes için erişilebilir kılan, pazar benzeri iş birimlerini yeniden oluşturmaya geçmeden önce bir borçlanma-kredilendirme protokolü ile başlayacaktır.

Oksijen, havuz tabanlı bir altyapı üzerine inşa edilmiştir, burada kullanıcılar varlıklarını yatırarak ve hangilerinin ödünç vereceklerini işaretleyerek bir havuz oluşturabilirler. Oxygen’in borçlanma kredisi için takas fiyatı, önceden ayarlanmış, manuel olarak ayarlanmış bir piyasa modeli yerine Serum DEX kullanılarak zincirde sipariş defteri eşleştirmesi yoluyla piyasaya dayalıdır. Kullanıcılar, aynı anda diğer varlıkları ödünç alırken (aynı teminatın birden fazla kullanımı) portföylerinde getiri elde edebilir, borç alırken teminat olarak portföylerinin faydasını en üst düzeye çıkarabilir ve geliştirilmiş havuz içi sayesinde Serum ekosistemi ve DEX’ler ile doğrudan kendi havuzlarından etkileşime girebilirler. ticaret.

Oksijen Protokolü, kullanıcıların ödünç alma / borç verme için adil bir fiyat almasına olanak tanıyan sipariş defteri tabanlıdır. Oksijen ayrıca, aynı teminatın birden fazla kullanımına ve tüm portföyünüzün borçlanacak teminat olarak gönderilmesine olanak tanır (bu, daha düşük portföy tasfiye riski anlamına gelir).

Platformun büyümesini sağlamak için Oxygen, Maps.me’nin kullanıcı tabanındaki 140 milyon kayıtlı kullanıcıyla birlikte, gömülü cüzdanlarından getiri sağlayacak ve Oxygen’i en büyük fintech uygulamalarından biri olarak başlatacak.

Oksijen ayrıca, 50.000 TPS’yi destekleyebilen Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiştir, blok süreleri 400 ms’dir ve işlem maliyetleri yaklaşık. 0,00001 $, Oxygen’in tamamen zincir üzerinde P2P ödünç verme ve ana aracılık protokolü olarak ölçeklenebilirliğe sahip olduğunu gösterir.

Oxygen Protocol, OXY token sahiplerinin yararına net gelirin% 100’ünü kullanacaktır. Token sahipleri, Oxygen Protokolünün net gelirini artı topluluk fonunu satın alıp almama, yakma, stake verimi veya başka bir şey sunup sunmama konusunda tam olarak nasıl yönlendireceklerine karar verebilirler.

Haber Kaynağı bitcoinairdrop.net

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
BitMaxta Ön Satışa Çıkacak Olan Oxygen(OXY) Coin Nedir? – 2021-03-08 01:40:27
Sorumluluk Reddi Beyanı:

KriptoPara24.com web portalında yer alan hiçbir haber öneri veya tavsiye niteliğinde değildir. Doğacak anlaşmazlıklardan KriptoPara24.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kripto Para 24 - Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!