Ethereum'da DeFi baharı: Bu sınır geçildi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lido ve EigenLayer gibi protokoller DeFi TVL miktarının yeniden canlanmasının arkasında yer aldı.

Son araştırmalara göre, merkezi olmayan finansın kilitlenen toplam değeri (TVL), bu yılın ilk üç ayında bir önceki çeyreğe kıyasla, kısmen Ethereum likit geri alma girişimlerinin de etkisiyle neredeyse iki katına çıktı. 

DefiLlama’ya göre, DeFi toplam değeri 2023’ün 4. çeyreğindeki 36 milyar dolarlık düşük seviyeden yükselerek 2024’ün ilk çeyreğinde neredeyse 97 milyar dolara ulaştı. Yılın başından bu yana, geçen hafta yüzde 81 artışla iki yılın en yüksek seviyesi olan 98 milyar dolara ulaştı.

Messari 18 Nisan’da biraz daha yüksek TVL rakamları açıklayarak DeFi teminatlarının bir önceki çeyreğe göre yüzde 65,6 artışla 101 milyar dolara ulaştığını açıkladı. Araştırmacılar, bu büyümeyi dayanak varlıkların fiyatlarının artmasına ve likiditenin yeniden kazanılmasına bağladı.

Read more

Haber Kaynağı tr.cointelegraph.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
_z_ld_m
Üzüldüm
0
sinirlendim
Sinirlendim
0
hastaland_m
Hastalandım
0
fikrim_geldi
Fikrim Geldi
Ethereum'da DeFi baharı: Bu sınır geçildi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

KriptoPara24.com web portalında yer alan hiçbir haber öneri veya tavsiye niteliğinde değildir. Doğacak anlaşmazlıklardan KriptoPara24.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kripto Para 24 - Kripto Para Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!